Drzewo Życia - Tradycyjna Medycyna Chińska
Drzewo Życia - Tradycyjna Medycyna Chińska 

Zabieg miesiąca MASAŻ REFLEKSOLOGICZNY STÓP

Zabieg refleksoterapii to świetny prezent świąteczny dla Ciebie i Twoich bliskich. W kwietniu masaż refleksologiczny stóp to tylko 50 złZapisz się już dziś tel 502 31 67 89.

Refleksologia/refleksoterapia stóp jest to metoda leczniczego masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. 
Refleksologia jest terapią holistyczną i jako taka wymaga traktowania człowieka jako niepodzielnej całości, obejmującej ciało, umysł i ducha. Refleksolog nie wyodrębnia choroby i nie leczy jej objawowo. Nie skupia się też na stwarzającym problem narządzie czy układzie, ale rozważa zaistniałą dolegliwość w kontekście całego organizmu. 
Terapia uciskowa punktów reflektorycznych stóp powoduje reakcje fizjologiczne, które stymulują potencjał samouzdrawiania organizmu. Celem refleksoterapeuty jest takie oddziaływanie na pacjenta, dzięki któremu odzyska on fizjologiczny stan równowagi, a co za tym idzie i zdrowie. To nie refleksolog leczy - organizm leczy się sam. Terapeuta tylko pomaga mu naturalnie i prawidłowo funkcjonować - eliminować toksyny i odblokowywać meridiany. . Refleksoterapia w ten sposób korzystnie oddziałuje na wszystkich trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym.

Więcej o refleksologii znajdziesz na naszym blogu

MARZEC miesiącem BEZPŁATNEJ DIAGNOSTYKI RYODORAKU

W związku z dużym zainteresowaniem metodą diagnostyki Ryodoraku tj. w OPARCIU O ZASADY AKUPUNKTURY, postanowiliśmy przedłużyć promocję o kolejny miesiąc.

 

Jak dziala Ryodoraku?

Ryodoraku umożliwia ustalenie aktywności elektrycznej poszczególnych kanałów energetycznych (meridianów) poprzez pomiar przewodności elektrycznej skóry.
Pomiarów dokonuje się w odpowiednich punktach na skórze dłoni i stóp.

 

BADANIE JEST NIEINWAZYJNE I BEZBOLESNE.

Przy zakłóceniach czynności narządów wewnętrznych, zachodzą zmiany przewodności elektrycznej. Są one rezultatem odruchu trzewno-skórnego,
w którym bierze udział współczulny układ nerwowy. Każda dysfunkcja narządu ma swoje odzwierciedlenie na odpowiadającym mu meridianie. Wynikiem badania są linie Ryodoraku, których stan energetyczny odzwiercied na ogólny stan organizmu, ujawnione lub ukryte zaburzenia poszczególnych układów i narządów.

Więcej o RYODORAKU i innych zabiegach znajdziecie Państwo w zakładce Jak leczymy
 

Zapisy na DIAGNOZĘ RYODORAKU pod numerem telefonu tel. 502 316 789 lub 507 200 360

 

Staż w szpitalu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Qingdao w Chinach

Wraz z grupą stażystów z Holandii w lipcu odbywamy staż medyczny w szpitalu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej na oddziale masażu leczniczego Tui-na i rehabilitacji.

W Chinach opieka nad pacjentem należy wyłącznie do rodziny. Personel medyczny zajmuje się wyłącznie podawaniem leków i zabiegami medycznymi. Pacjenci mają zapewnione leczenie szpitalne na koszt państwa tylko na 15 dni. Dalsze leczenie jest kontynuowane w przychodni na koszt pacjenta. Główna metodą leczenia chorób osób dorosłych jak i dzieci są masaże Tuina w połączeniu z ziołami. Ponadto stosuje się bańki, moksę i akupunkturę. 

Podczas stażu byliśmy świadkami leczenia dzieci i dorosłych a także sami wykonywaliśmy zabiegi.

Naszą obecność dostrzegła także prasa pisząc o nas w lokalnych gazetach. 

Wiedzę jaką zdobyłam na pewno wykorzystam w leczeniu pacjentów w Polsce. 

Iwona

„Dni otwarte Taoistycznego masażu stóp On Zon Su”, oraz pokaz moksoterapii (leczenie ciepłem).

Jesteśmy na półmetku dni otwartych z refleksologia oraz pokazów moksoterapii. Chętni dopisali i aktualnie nie mamy już wolnych miejsc. Na prośby Państwa zorganizujemy jeszcze dodatkowe terminy, aby mogli Państwo zakosztować dobrodziejstwa i skorzystać z tych wyjątkowych terapii. A poniżej kilka zdjęć z przebiegu naszej akcji. 

Adres

Drzewo Życia - Tradycyjna Medycyna Chińska

ul. Jagiellońska 97 lok 2a

Lublin

 

Zapraszamy:

Pon. - Pt. 16:00-21:00

So. 10:00-15:00

lub indywidualnie na życzenie Klienta 

 

tel. 81 307 02 11

kom. 502 31 67 89

kom. 507 20 03 60

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© DRZEWO ŻYCIA Ta strona została utworzona za pomocą 1&1 MyWebsite.